Služby

Szolgáltatások

Služby

Vykonávame údržbu, rekonštrukčné práce, prestavbu a certifikáciu zhody s európskymi normami a zaoberáme sa tiež distribúciou papierenského materiálu.
Automatizáció, innovatív megoldások

Automatizácia

Máte problematickú alebo nedostatočne efektívnu výrobu? Vieme vám pomôcť automatizáciou a robotizáciou výrobných procesov a výrobných liniek.
Egyedi alkatrészgyártás

Výroba dielov na zákazku

Opotrebované? Zlomené? Poškodené? Mnohokrát sa stane, že pre existujúce stroje, staršie alebo upravené výrobné linky nie sú k dispozícii originálne náhradné diely. Zmeriame, nakreslíme, vyrobíme a odošleme.
Innovatív megoldások

Inovatívne riešenia

Chceli by ste zmodernizovať svoju výrobu? Prostredníctvom modernizácie existujúcich hnacích systémov a inštaláciou nových riadiacich systémov a softvérov dokážeme zvýšiť prevádzkyschopnosť vašich strojov.
BGM

Sťahovanie ťažkých strojov

Nadmerné? Robustné? Ťažké? Manipulácia s ťažkými strojmi, ich premiestňovanie. Bezpečne, profesionálne a bez poškodenia vám presťahujeme stroje a zariadenia s hmotnosťou až do 45 ton.
Javítás, szerviz

Opravy, servis

Pokazené? Potrebujete rýchle riešenie alebo servis? Naši skúsení technici sú vám k dispozícii!
Csomagolóipari gépek

Stroje pre baliaci priemysel

Plánujete obnoviť svoj strojový park? Chceli by ste predať svoje použité stroje a zariadenia? Nákup a predaj nových a použitých baliarenských strojov, výrobných liniek a technológií.