Opravy, servis

„Najdrahší stroj je ten, ktorý stojí, keď by mal vyrábať.“
Neplánovaný výpadok kvôli poruche v najväčšom zhone predstavuje pre každého z nás problém. Okrem nepríjemností môže mať oneskorená dodávka objednávok zákazníkov aj vážne finančné dôsledky. V takýchto prípadoch vôbec nie je jedno, ako rýchlo sa nám podarí odborne vyriešiť vzniknutý problém.


Naše štyri servisné tímy dokážeme vyslať na všetky štyri svetové strany, v každom tíme máme totiž kvalifikovaného automatizačného technika a skúseného mechanika. Naši technici veľmi dobre poznajú konštrukciu a fungovanie strojov na spracovanie vlnitej lepenky a výrobu krabíc, po nahlásení poruchy sa preto vždy snažia najprv telefonicky zistiť príčinu poruchy. Občas sa stane, že stroj sa už počas telefonického hovoru „napraví“, ale takmer vždy dokážeme objasniť príčinu nesprávneho fungovania alebo výpadku. Náhradné diely pre nami distribuované a inštalované stroje máme vždy na sklade, čo značne skracuje čas opravy a vďaka tomu aj výpadok výroby. Naši technici dokážu vo väčšine prípadov prísť v krátkom čase po nahlásení poruchy na miesto spolu s potrebnými náhradnými dielmi.

Pre minimalizovanie neplánovaných výpadkov zabezpečujeme pravidelnú údržbu výrobných liniek a strojov podľa prevádzkových hodín alebo cyklov. Pomocou tejto služby možno predĺžiť životnosť strojov a zabezpečiť ich nepretržitú prevádzku.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

Javítás

Kontakt

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov v súlade s týmto oznámením o ochrane osobných údajov